یلدای شورانگیز استادیار با تخفیف های تکرار نشدنی

ساعت
دقیقه
ثانیه

در بلندترین شب سال، فرصت ها برای دریافت تخفیف کوتاه است...

محصولات ویژه یلدای امسال

عضویت در خبرنامه

همین حالا عضو خبرنامه ما شوید و اولین نفری باشید که از تخفیف های ویژه شب یلدا با خبر می شوید.

جدیدترین کتاب ها

49%تخفیف

کتاب Top Notch Fundamentals B 3rd

بدون امتیاز 0 رای

دید کلی درباره کتاب (Top Notch Fundamentals B 3rd (SB+DVD

کتاب Top Notch Fundamentals B 3rd برای آموزش زبان به سطوح پایه بزرگسالان توسط انتشارات پیرسون چاپ و منتشر شده است، مجموعه تاپ ناچ در ۸ سطح زبان آموز را از سطح پایه تا Upper Intermediate می رساند.
0
175,000 90,000 تومان
54%تخفیف

کتاب Top Notch Fundamentals A 3rd

بدون امتیاز 0 رای

دید کلی درباره کتاب (Top Notch Fundamentals A 3rd (SB+DVD

سری کتاب های تاپ ناچ | Top Notch قوی ترین متد آموزشی زبان انگلیسی را برای بزرگسالان و جوانان بکار برده اند، این مجموعه در هشت سطح شما را از سطح پایه به پیشرفته می رساند. کتاب Top Notch Fundamentals A 3rd به طور عمده بر روی دو مهارت گفتاری | Speaking و نوشتاری | Writing همچنین دو مهارت فرعی و بنیادین گرامر و دایره لغات متمرکز می باشد که با تمرین های متعدد زبان اموزان را برای یادگیری هر چه بهتر تشویق می نماید.
1
185,000 85,000 تومان
29%تخفیف

پک هشت جلدی Top Notch 3rd

بدون امتیاز 0 رای

دیدکلی درباره پک هشت جلدی تاپ ناچ

اگر به دنبال کتاب های بسیار قوی برای یادگیری اصولی و  رسیدن به تسلط زیاد به تمامی مهارت های زبانی هستید، بی شک این پک هشت جلدی ارزشمند از درخشان ترین گزینه ها برای شماست. سری تاپ ناچ  در ۸ جلد غنی ( Fundamental A, Fundamental B, 1A ,1B, 2A, 2B, 3A, 3B) و ۴ جلد تکمیلی Summit، شما را از کتاب های دیگر بی نیاز می کند. لازم به ذکر است که هر کتاب به دوجلد A و B تقسیم میشود و هرجلد در ۵ درس به موضوعات پرکاربرد روز می پردازد‌ (بجز سطوح اول که دارای 7 درس هستند). فضای بسیار جذاب کتاب های تاپ ناچ ویرایش سوم نسبت به ویرایش دوم این کتاب، موجب علاقه مندی مخاطب به مطالعه می گردد. این پک شامل سطوح زیر می باشد:

Fundamentals A 3rd، Fundamentals B 3rd

1A 3rd، 1B 3rd

2A 3rd، 2B 3rd

3A 3rd، 3B 3rd

لازم به ذکر است که تمامی سطوح دارای سی دی صوتی نیز می باشند و کتاب کار در انتهای کتاب دانش آموز است.
0
985,000 695,000 تومان

شب یلدا رو از خونه مهمون ما باش

با این تخفیف ها به آموزش های دلخواهت دست پیدا می کنی...

قالب studiare وردپرس یک قالب مناسب برای فروش دوره های آموزش آنلاین می باشد. در پاره ای از موارد بهبود کاریی نسبت به نسخه اصلی اعمال شده که در ادامه به کارکردهای آن می پردازیم. نکته مهم در خصوص قالب استاد یار این قالب برای نخستین بار در ایران توسط سان کد و در سایت راست چین ارائه شده است.